fbpx
Shopping Cart

Naprawdę się starałam :)

Naprawdę, ja nie kłamię 🙂 Szukałam ciekawych artykułów na stronę, ale … się zawiodłam. Bo widzisz, ja nie szukałam tylko dla ciebie, szukałam także dla siebie. Ciągle się uczę, rozwijam – więc staram się odnaleźć najlepsze sposoby na pokonywanie własnych słabości i innych przeszkód na drodze do wyznaczonego celu.

Niestety teraz każdy coś chce sprzedać. I wcale bym nic nie mówiła – a raczej pisała – gdyby przy tym dostałabym konkretną wiedzę. Ale nie. Podobne tematy. Powtarzające się opisy tych samych książek. Zrobiło się odrobinę nudno 🙂 Oczywiście trochę generalizuję. Jest jeszcze kilka osób, które dają „motywacyjnego kopa” i ogrom wiedzy – nie tylko tej płatnej, ale i tej darmowej. I o to właśnie chyba chodzi. Ale oni raczej nie dają artykułów do przedruku na innych stronach.

Wracając jednak do problemu pozytywnemysli.pl muszą zmienić swoją formę. Nie ma sensu publikowanie artykułu, który nie wnosi nic nowego do tematu, a jest jedynie powtórzeniem treści, którą teraz znajdziesz nie tylko na kilkuset podobnych stronach, ale kilku tysiącach.

Co więc będzie dalej? Pozostaje forma blogu i dyskusji na temat pozytywnego myślenia i tym podobnych. A rzeczywistość to zweryfikuje 🙂

 

Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych myśli

Ania

 

P.S. Tak, wiem, ja też chcę ci coś sprzedać – ebooki, szkolenia itp. To w 100% prawda. Tyle, że oprócz tego chcę ci dać dużą dawkę dobrej, darmowej wiedzy. Tylko po to, by potwierdzić tezę, iż rozwój osobisty nie wymaga wcale dużej kasy. Trzeba tylko chcieć się rozwijać 🙂

3 comments

  1. Aniu, śledzę Twój blog każdego dnia i zaglądam tutaj po nowe pełne inspiracji wpisy. Nie przeszkadza mi to, że coś chcesz sprzedać (ja nie kupię) natomiast cieszy mnie to, że chcesz się rozwijać! Rozwój osobisty to podstawa satysfakcjonującego życia i efektywności. Nie wiem czy czytałaś, obecnie jestem w trakcie połykania książki „Getting Things Done” – niesamowita lektura. Od kilkunastu dni segreguję swoje sprawy tak, że mam czas dla siebie. Aniu, nie przejmuj się, tym, że nie masz o czym napisać – ważne, że piszesz 🙂 Twój stały fan.

  2. Masz absolutną rację, osoba która chce się rozwijać będzie to robiła. W internecie jest wiele darmowych porad, które z powodzeniem można wdrożyć do naszego życia. A co do bloga, to z pewnością można się z niego wiele nauczyć 🙂 Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  3. Kto chce się rozwijać ten znajdzie sposób żeby to robić. W dzisiejszych czasach w internecie można znaleźć odpowiedź na większość pytań i problemów, trzeba tylko umieć postawić odpowiednie pytanie. 🙂 Wniosek nasuwa się jeden: zacznijmy naukę od zadawania dobrych pytań i szukania mądrych odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *