fbpx
Shopping Cart

Poradnik Pozytywnego Myślenia

Wbrew pozorom nie jest to tytuł najnowszej książki z dziedziny rozwoju osobistego, choć może z czasem coś w tym rodzaju się z tego wykluje. A więc co to takiego? To seria artykułów (a raczej krótkich porad) dotyczących tego, w jaki sposób zmieniać swoje negatywne myśli w pozytywne, no i co najważniejsze, jak dbać o to, by zawsze myśleć TYLKO pozytywnie.

Moim zamiarem jest stworzenie takiego mini-poradnika pozytywnego myślenia na każdy dzień roku, z małym wstępem oczywiście, którego celem będzie przygotowanie gruntu pod zmiany naszego myślenia. Początkowo myślałam o stworzeniu e-mailowego kursu Pozytywnego Myślenia, ale nie chciałabym też was do niego zniechęcić, codziennymi e-mailami. To mogłoby stać się nudne. Pomysł ten więc na razie poszedł na półkę i poczeka na modernizację lub „lepsze czasy”. A na razie jego realizacja będzie opierała się na codziennych artykułach (zapraszam więc do zapisu na RSS, by być na bieżąco), które znajdziesz w najnowszej kategorii Poradnik Pozytywnego Myślenia.

Co w nim znajdziesz? Mam nadzieję, że wszystko to, co przydatne. Będę starała się, by ten poradnik składał się z wiedzy, którą uzyskałam ze swoich doświadczeń, setek artykułów dostępnych w sieci i darmowych fragmentów ebooków motywacyjnych. Co chcę w ten sposób osiągnąć? Chcę Ci pokazać, że można zmienić swoje myślenie, nawyki i całe swoje życie na lepsze – nie wydając na to wielkich pieniędzy.

Liczę na Wasze opinie 😉 co treści zagadnień, które pojawią się na łamach Poradnika Pozytywnego Myślenia. Już wkrótce!

One comment

  1. Dziekuje dzieki waszemu artykulowi zaczalem inaczej patrzec na zycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *