fbpx
Shopping Cart

PRAWDZIWY PREZENT: Dla ucznia lub studenta

Wykształcenie i wiedza to jedne z najważniejszych elementów w życiu człowieka, które musi posiadać każdy, kto chce osiągnąć sukces. Niestety nie dla wszystkich szkoła to pasmo zwycięstw i dobrych ocen. Każdy, kto się uczył, wie, że czasami są lepsze i gorsze momenty w naszej edukacji.

To wyjątkowy zestaw, który może stać się prawdziwym prezentem od Ciebie dla kogoś z Twojej rodziny czy znajomych, kto jest w trakcie edukacji. Te trzy książki dają coś więcej niż tylko wiedzę, dzięki której obdarowana osoba będzie się uczyć szybciej, skuteczniej i o wiele przyjemniej. Dzięki temu prawdziwemu prezentowi obdarowana osoba zrozumie, jak ważne jest stałe poszerzanie wiedzy, i zdobędzie odpowiednią motywację do nauki, czego często młodym ludziom brakuje.

1. Sekrety samokształceniaPublikacja ta jest w swoim rodzaju bardzo wyjątkowa i unikatowa. Poznasz tutaj krok po kroku tajniki podejmowania decyzji o samokształceniu, a także zasady i metody organizowania samokształcenia na co dzień (sprawdzone w praktyce) dające wysoką efektywność i skuteczność procesu samokształcenia.

2. Szybkie czytanie dla wytrwałych – To już trzecie wydanie tej świetnie sprzedającej się książki. Wraz z nim: więcej stron, jeszcze lepsze formatowanie, nowe rozdziały, które zasugerowali czytelnicy, puls jeszcze więcej ćwiczeń!

3. Techniki pamięciowe dla każdego –  … czy aby nie jesteś zacofany? Przepraszam, jeśli Cię to uraziło, ale jeśli w XXI wieku nadal „wkuwasz” to, czego musisz się nauczyć na pamięć, to albo jesteś zacofany i żyjesz nadal w poprzednim stuleciu, albo po prostu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że można uczyć się inaczej, lepiej, efektywniej, szybciej…

Zobacz i przeczytaj więcej …

 

Więcej książek w pakietach znajdziesz TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *