fbpx
Shopping Cart

Witaj na Planecie Ziemia!

Są takie osobowości, które potrafią człowieka zmotywować do działania. Dają takiego kopa, że to aż trudno opisać słowami. Jedną z takich osobowości jest z pewnością Mariusz Szuba. Zwykły człowiek, który potrafi w niezwykły sposób zmienić Twój dzień. Polecam szczególnie jego szkolenia – nawet na DVD – niesamowite przeżycie. Ale dość tej reklamy 😉

Miałam dzisiaj lekko „za leniwy” dzień. Coś w stylu : „NIC MI DZISIAJ NIE CHCE SIĘ ROBIĆ” i już. Pomimo że kocham książki, czytać też mi się nie chciało. I w ogóle NIC. Zdarza się takie to czasem.

Przeglądałam pliki na komputerze w poszukiwaniu natchnienia do działania i … trafiłam właśnie na książkę Mariusza Szuby (a dokładnie ebooka) Legalny Doping Emocjonalny. Tytuł brzmiał jakoś tak nadęto, ale pomyślałam, że może spróbuję.

Autor powitał mnie słowami:  „Witaj na Planecie Ziemia” – czy jakoś tak 😉

113 stron pochłonęłam w ciągu półtorej godziny. I co ….?

Mariusz Szuba napisał o ciekawej technice, którą wykorzystałam od razu … z zadziwiającym skutkiem. Zaraz napiszę dokładnie o  co chodzi.

Przypomnij sobie sytuację, w której naprawdę czułeś wielkie szczęście, przypomnij sobie jak się wtedy czułeś, co zrobiłeś, jakie zapachy temu towarzyszyły, tak w ogóle postaraj się przypomnieć jak najwięcej emocji, które wiążą się z tym wspomnieniem. Na początku to trochę trudne, ale po kilku takich wspomnieniach poczułam to „szczęście” w sobie, pomimo, że nic wielkiego nie zrobiłam. Ale poczułam się wprost fantastycznie. Oczywiście to tylko część tej techniki, ale i tak działa. Teraz wystarczy, że jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której poczujesz się niekomfortowo, wystarczy, że przypomnisz sobie „tę wybraną sytuację”  i … chyba już wiesz co się stanie 😉

Wypróbowałam to dzisiaj. I poczułam. To nie bajka. To fantastyczna rzeczywistość.

I wystarczyło tak nie wiele, by dzień się zmienił całkowicie.

Zresztą dzięki temu w ogóle usiadłam dzisiaj do pisania 😉

Pozdrawiam ciepło

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *