fbpx
Shopping Cart

O programach partnerskich …

[vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”32″][vc_column_text]

Wszystko o programach partnerskich

Autorem artykułu jest Piotr Bukowski

Programy partnerskie są najlepszym sposobem na rozpoczęcie zarabiania w internecie. Praktycznie nie trzeba w związku z nimi ponosić jakichkolwiek kosztów (choć im więcej w swój e-biznes zainwestujesz, tym prawdopodobnie więcej zarobisz!). Program partnerski polega na pośredniczeniu w sprzedaży produktów lub usług innych firm. One zajmują się wyprodukowaniem produktu, wysłaniem go klientowi oraz zapłaceniem ci prowizji, twoim zadaniem jest doprowadzenie do transakcji. Musisz po prostu kierować odpowiednich klientów do odpowiednich stron i produktów. To jest naczelna zasada, której musisz przestrzegać, by cokolwiek zarobić

Spytasz się, dlaczego programy partnerskie są aż tak atrakcyjne dla obu stron? Odpowiedź jest prosta, po prostu dają wymierne korzyści obu stronom. Internetowi sprzedawcy nie muszą ponosić dużych wydatków na reklamę, gdyż to Ty najlepiej zareklamujesz ich produkt. Poza tym płacą ci prowizję dopiero po sprzedaniu każdego egzemplarza produktu. Ciebie zaś powinny skusić wysokie prowizje wahające się w zależności od programu partnerskiego od 5 do nawet 40% ceny produktu!

Chciałbym cię jeszcze poinformować o tym, jak zacząć zarabiać na programach partnerskich. Potrzebna jest raczej własna strona internetowa, na której będziesz umieszczać linki polecające produkty odpowiednich programów partnerskich. Klientów na strony internetowego sprzedawcy kierujesz właśnie poprzez odsyłacze (linki), w którym zawarty jest Twój numer ID, który otrzymujesz dokonując rejestracji w programie.

Potrzebna jest też odpowiednia dodatkowa wiedza z zakresu technik zarabiania na programach partnerskich i marketingu, która pozwoli Ci zmaksymalizować Twoje zyski i ułatwić Ci start. Zdobędziesz ją z ebooków i dobrych serwisów internetowych. Jak na razie mogę ci polecić kilka.

Po pierwsze, istnieje rewelacyjna książka eksperta od zarabiania pieniędzy w sieci, Krzysztofa Abramka – „Zostań SuperPartnerem„. Sądzę, że masz szansę dowiedzieć się z niej więcej, niż wie aktualnie ok. 90% uczestników programów partnerskich. Znajdziesz tam ogólnie wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć zarabiać realne pieniądze i odnieść jak największy sukces.

Polecając odpowiednie materiały, nie mogę w żaden sposób ominąć najbardziej obszernego serwisu internetowego, cieszącego się największą renomą w polskim Internecie, jakim jest Czas na E-Biznes Piotra Majewskiego. Unikalną cechą tego serwisu jest według mnie łopatologiczne wyłożenie wiedzy o marketingu internetowym na jasnych przykładach.

Cóż ci mogę w tym artykule więcej poradzić? Po prostu im więcej pracujesz, tym więcej zarobisz 🙂 Powodzenia w tworzeniu twojego własnego e-biznesu!

Piotr Bukowski
Serwis Pieniądze W Sieci – Przydatne Porady Dla E-Biznesmenów
(przypis: odsyłacz usunięty ze względu na fakt, iż przekierowuje na całkiem inną stronę)

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”32″][dt_call_to_action background=”fancy” line=”true”]

Chcesz więcej pozytywnej wiedzy? Zapisz się na newsletter Świata Pozytywnych Myśli

Zgadzam się z Polityką Prywatności

[/dt_call_to_action][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *