fbpx
Shopping Cart
Nie Wymawiaj Sie Wiekiem

Nie wymawiaj się wiekiem

Nikt nie jest tak stary, by nie mógł się jeszcze czegoś nowego nauczyć.

– Ajschylos –

 

To tak ku przypomnieniu. Wiek, to tylko wymówka, bo nieważne ile masz lat, ale na ile się czujesz.

Prawda jest też taka, że im bardziej się rozwijasz, tym mniejsze szanse masz na depresję, i tym większe na wspaniałe samopoczucie i zwiększone chęci na podejmowanie różnych, ciekawych (czasem szalonych) działań.

5 comments

 1. Moj tato zapisał sie na studia dzienne mimo iz ma 65 lat. Po prostu emerytura to nie jest dla niego i chce byc caly czas aktywny.Podesle mu ten cytaty.

 2. Uczenie się przez całe życie upowszechnia się coraz bardziej. To bardzo cieszy. Trzeba dobrze wykorzystać każdą minutę życia. Budujący jest widok seniorów realizujących swoje marzenia z młodości.

 3. Te kilka słów a jakże duża wartość. blog bardzo ciekawy i wartościowy. Oczywiście rozwój i wyznaczanie sobie celów daje nam siłe do życia. Jaką wartością byłby człowiek, który nie dąży do niczego.

 4. Uczenie się może mieć z wiekiem coraz lepszy smak.
  Możemy uczyć się tego, co nas najbardziej ciekawi.
  Możemy uczyć się, jak się uczyć i uczyć się, jak się ciekawić.
  Nie wierzę w naukę bez ciekawienia się, a nie ma ciekawienia się bez założenia, że wszystko może być inaczej, niż nam się wydaje.

 5. Prawda jest taka, ze to dopiero osiagajac pewien wiek mamy naprawde dobre mozliwosci aby sie rozwijać. Moze nie na poziomie liecalistow, ale jednak 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *