fbpx
Shopping Cart
Zatrzymaj Sie Na Chwile

Zatrzymaj się na chwilę, nie pędź tak …

Wszyscy jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu na odpoczynek. Takie chwile z relaksem tylko dla nas. Pomyślałam dzisiaj, że potrzebuję odpocząć, zrelaksować się na maksa. Wzięłam więc aparat, psa i poszłam na spacer. Jeśli chodzi o fotografię jestem zwykłym amatorem, ale chwile z aparatem dają mi tyle radości, że nie potrafię sobie odmówić.  Efektem dzisiejszego spaceru jest kilka zdjęć, które zamieściłam w galerii z serii Podlasie – jesień 2015.

Jak widać po zdjęciach kocham fotografować naturę, a zwłaszcza niebo 🙂

19 comments

 1. Problem w tym, że w obecnych czasach modnie jest być „zabieganym”, wciąż zajętym i wiecznie nie mającym czasu. To taki status osoby zapracowanej – szkoda, bo w kulturze zachodniej powoli odchodzi się od tego systemu i przez wielu takie „ciągłe zapracowanie”, nadgodziny jest traktowane jako osobę nieuporządkowaną – która zwyczajnie nie daje rady z własnymi obowiązkami 😉

 2. Chwila odpoczynku każdemu się przydaje – nie można cały czas pracować i gonić za sukcesem. Natomiast dobry i przemyślany odpoczynek pozwala zregenerować siły do dalszej pracy i odbudować motywację, determinację i pragnienie działania 😉

 3. Ruch to życie, życie to ruch. Czas na zatrzymanie i odpoczynek będzie po życiu. Jak głosi znana fraszka „stabilizacja motylka to szpilka”;-)

 4. Wypocznij, dokładnie, nie ma się co spieszyć!

 5. Dokładnie, co nagle to po diable 🙂

 6. Ostatnio w kinach puszcają film ” Król życia”. Muszę przyznać, że robi wrażenie jak na naszą rodzimą produkcję. Pokazuje, że trzeba cieszyć się każdą chwilą w życiu, że przyjaźn i miłość jest ważniejsza od wszystkich pieniędzy tego świata. Mam wrażenie, że ludzie gdzieś zagubili się w tej pogoni za pieniędzmi.
  Najlepszy pediatra ursynów

 7. Skoro fotografujesz niebo, to chyba znak, że tęsknisz za Prawdziwym Szczęściem.

  1. Coś w tym jest 🙂 Potrafię cieszyć się z tego co mam, a jednak … Wiem, że czegoś mi brakuje do pełni szczęścia.

   Pozdrawiam Ania

 8. Trzeba czasem się zatrzymać. Nie tylko po to, aby odpocząć, ale również żeby spojrzeć na pewne sprawy z pewnej odległości. Bo gdy tak tylko pędzimy bez zastanowienia – może się okazać, że gonimy za czyimiś marzeniami, zamiast za swoimi własnymi.

 9. W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi odpoczynkiem jest praca. Przychodzi weekend wydawało by sie wolne od pracy, ale jednak jedzie sie na działke popracować. I tak człowiek caly czas cos pracuje i nie ma powy o prawdziwym wypoczynku. Chociaz jest on bardzo ważny do prawidłowego funkcjonowania.

 10. odpoczynek to coś świetnego a jeszcze jak możesz odpoczywać wykonując swoją ukochaną pasję. Te momenty są wtedy cudowne. Ja osobiście nie jestem zbyt aktywną osobą, niestety ale ostatnio swój odpoczynek spędziłem pod kocem. Wykorzystałem wolny czas i pozwiedzałem dent-r.pl jeśli jest na forum jeszcze ktoś kto prowadzi gabinet stomatologiczny prócz mnie to gorąco polecam! Mają świetne oferty, ale to tak abstrahując. Wracając do tematu Kochana czerp z tego co daje Ci radość jak najwięcej, oboje wiemy że się opłaca :)!

 11. Tak to prawda, że nie potrafimy się na chwilę zatrzymać i znaleźć czasu dla siebie. Ja również jestem zabiegana bo pracuję w bardzo dużej i cenionej korporacji jaką jest http://www.3dskangeo.pl. Ten artykuł dał mi trochę do zrozumienia, w ten weekend jadę z rodzinką w Bieszczady. Wzięłam tygodniowy urlop i nie żałuję. Trzymajcie się kochani 😉

 12. Nie ma co się męczyć – trzeba zwolnić i odpoczywać, ile tylko się da. Nie po żyjemy, żeby harować i wciąż za czymś gonić. Życie ludzkie jest naprawdę krótkie. Zbyt krótkie, by marnować je na to wszystko, co wielu z nas uważa za potrzebne. W rzeczywistości świat jest o wiele prostszy, nasze dążenia nie muszą koniecznie zawierać aż tyle planów. Ja w zeszłym roku zwolniłem. Rzuciłem pracę i zmieniłem ją na mniej dochodową, ale i mniej czasochłonną (o stresie nawet nie wspominając). Teraz mam więcej czasu i jestem o wiele bardziej szczęśliwy. Nawet znalazłem czas, żeby założyć własnego bloga.

 13. Nie wyobrażam sobie dnia bez chociaż krótkiego spaceru, nie zniechęca mnie nawet „brzydsza” pogoda, najważniejsze jest świeże powietrze i oderwanie się..

 14. Uważam, że dużo zależy od naszej mentalności. Nie zawsze praca musi się nam kojarzyć z czymś niemiłym. Jeśli potrafimy zarabiać na tym, czym się pasjonujemy, to nie powinniśmy odczuwać zmęczenia, które będzie odbierało nam chęci do działania. Dobrze jest więc walczyć o to, aby realizować swoje marzenia.

 15. Ja najbardziej relaksuje sie jadąc na wieś, do swojego rodzinnego domu. Tak czas stoi w miejscu, powietrze jest jakieś takie lepsze i zapomina sie o wszystkim co złe 😉

 16. Trudno czasem znaleźć chwilę na relaks..Ale jednak warto, bo nawet kilka minut ciszy potrafi pozytywnie nastroić na resztę dnia 🙂

 17. Dzięki – zatrzymałam się! Poczytałam, książkę, zrobiłam sobie domowe SPA, nawet założyłam bloga 🙂 Z wolnego czasu wyszło coś pozytywnego przede wszystkim dla mnie – zregenerowałam siły i nabrałam apetytu na więcej.

 18. WYPOCZYNEK, REGENERACJA też są ważne w życiu.. nie można ciągle za czymś gonić, bo nim się obrócimy będziemy mieć 70 lat i zdamy sobie sprawę, że może i osiągnęliśmy szczyt zawodowej kariery, ale nie uczestniczyliśmy w życiu rodzinnym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *